SPRZĘT I AKCESORIA

Zachwycająca i niebanalna stylizacja to nie tylko dobre kosmetyki ale też profesjonalny sprzęt fryzjerski i akcesoria. Bez mocnej suszarki nie wysuszymy szybko włosów, bez dobrej prostownicy i grzebienia nie będziemy cieszyć się idealnie gładkimi włosami, a pięknych loków nie wyczarujemy bez falownicy czy lokówki. Strzyżenie męskie nie obejdzie się bez poręcznej maszynki do włosów z dobrym silnikiem. Możemy wymieniać tak długo ale mówiąc krótko sprzęt i akcesoria są niezbędne w kreowaniu stylizacji. W naszym sklepie nie mogło ich zabraknąć, zarówno dla indywidualnego użytku jak i profesjonalnego w salonie fryzjerskim. Proponujemy różnego rodzaju maszynki do włosów – w tym przewodowe i bezprzewodowe, trymery, suszarki, prostownice, falownice, karbownice, lokówki, termoloki, nożyczki klasyczne i na gorąco oraz degażówki. W swoim asortymencie posiadamy duży wybór suszarek stojących, w tym hełmowych, a także nawilżacze, sauny i infrazony. Wszystkie urządzenia pochodzą od producentów i są objęte gwarancją.

Oferując Państwu zakup sprzętu zadbaliśmy o produkty do konserwacji, sterylizacji i dezynfekcji. Bez używania tych środków nawet najwyższej jakości sprzęt nie będzie długo spełniał naszych oczekiwań i szybko się zużyje. W naszej ofercie dużo miejsca zajmują akcesoria fryzjerskie. Wśród nich znalazły się grzebienie, szczotki do czesania i modelowania, spinki i klamry, wałki, wsuwki i kokówki, gumki i ozdoby do włosów, czepki i spryskiwacze, folie i kołnierze ochronne oraz wiele innych. Stawiamy na najlepszych w naszej pracy i w doborze producentów sprzętu i akcesorii nie mogło być inaczej. Babyliss, Fox, Jaguar, Wahl, Moser, Rodeo, Poniks, Hairway - to tylko niektórzy producenci, których produkty znajdziesz w naszym sklepie. Poznaj nasze propozycje.

Pokazano 1-24 z 629 pozycji
Filtruj według
Cena
1 4199
Producenci
Zakres mocy
więcej... mniej
Wyświetlacz LCD
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Rodzaj zasilania
więcej... mniej
Funkcja zimnego powietrza
więcej... mniej
Typ lokówki
więcej... mniej
Jonizacja
więcej... mniej
Waga
więcej... mniej
Szerokość płytek
więcej... mniej
Technologia
więcej... mniej
Rodzaj urządzenia
więcej... mniej
Dyfuzor
więcej... mniej
Średnica lokówki
więcej... mniej
Regulacja siły nawiewu
więcej... mniej
Długość płytek
więcej... mniej
Regulacja temperatury
więcej... mniej
Produkt dodany do listy

Używamy plików cookies i innych technologii w celu personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie.