Farby

W ostatnim czasie coraz częściej decydujemy się na samodzielną koloryzację w domu. Sami możemy odświeżyć kolor, skorygować odrost lub zdecydować się na radykalną zmianę koloru np. z ciemnego brązu na popularny w ostatnim czasie blond. Jednak wybierając farbę musimy pamiętać o kilku zasadach. W pierwszej kolejności trzeba się zastanowić co chcemy zmienić gdyż nie każda farba zagwarantuje nam efekt jaki chcemy uzyskać. Jeśli mamy już siwe włosy, chcemy radykalnej zmiany i mocnego 100 % krycia, powinniśmy wybrać farby z amoniakiem – efekt będzie trwalszy. Aczkolwiek jeśli będziemy chcieli pozbyć się uzyskanego koloru wtedy musimy zrobić koloryzację profesjonalnym dekoloryzatorem. Przed taką zmianą warto jednak zasięgnąć porady fryzjera. Zwłaszcza jeśli chcemy uzyskać piękny platynowy, zimny blond – tak popularny w ostatnim czasie a zarazem bardzo wymagający. Farby bez amoniaku to tak zwane farby tonujące lub koloryzacja ton w ton. Te farby nie wymagają użycia oksydantu o wysokim stężeniu, zazwyczaj jest to maksymalnie 3%. Odświeżą nam kolor, po rozjaśnianiu nadadzą odcień.

W naszym sklepie emilio.pl oferujemy różnorodność i duży wybór farb profesjonalnych producentów: Matrix, Cece, Alfaparf, Morfose, Loreal, Yellow oraz wiele innych. W swojej ofercie posiadamy również naturalne i organiczne farby, bez parabenów, silikonów, alergenów, z niską zawartością amoniaku, które zapewniają 100 % pokrycia nawet siwych włosów i gwarantują trwałość koloru. Wszystkie dostępne u nas farby są świeże, nowe, z długim terminem przydatności.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Filtruj według
Cena
12 36
Producenci
Rodzaj Koloryzacji
więcej... mniej
Zawartość amoniaku
więcej... mniej
Produkt dodany do listy

Używamy plików cookies i innych technologii w celu personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie.