Prostownice

Idealnie gładkie, lśniące i zdrowe włosy – to marzenie niejednej kobiety. Jak je spełnić? Jedną z opcji jest nasz sklep emilio.pl. Znajdziesz u nas najwyższej jakości i najlepsze na rynku prostownice do włosów. Babyliss, Jaguar, Fox, Wahl to tylko niektóre marki dostępne w naszej ofercie. Jak wybrać najlepszą dla siebie, na co zwrócić uwagę? Ważnym elementem jest technologia płytki w której została wykonana. Będzie to miało bardzo duże znaczenie dla naszych włosów. Najgorszą opcją będzie zakup urządzenia z metalowymi lub szklanymi płytkami, gdyż nie są pokryte żadną powłoką i nierównomiernie się nagrzewają. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości m.in. prostownice ceramiczne, tytanowe, turmalinowe. Prostownica z ceramiczną powłoką są najbardziej popularne. Szybko i równomiernie się nagrzewają, są śliskie i doskonale prostują włosy. Jeśli mamy problem z nadmiernie puszącymi się włosami a dodatkowo się elektryzują, doskonałym rozwiązaniem będzie wybór prostownicy z turmalinowymi płytkami. Turmaliny to minerały, źródło jonów ujemnych, które pod wpływem wysokiej temperatury zamykają łuskę włosa, co zapobiega zniszczeniom. Bardzo mocną i dobrą prostownicą jest ta wykonana z tytanowych płytek. Tytan jest jednym z najbardziej trwalszych i wytrzymałych metali. Jest odporny na zarysowania więc prostownica tytanowa doskonale sprawdzi się dla osób które np. dużo podróżują.

Prostownice oprócz dobrej jakości płytek, posiadają inne ważne funkcje. Jedną z nich jest m.in. jonizacja i podczerwień. Jonizacja wytwarza jony ujemne, które neutralizują kationy-dodatnie ładunki. Dzięki temu nasze włosy się nie elektryzują. Podczerwień natomiast to technologia infrared czyli promieniowanie podczerwone. Pod wpływem temperatury pobudza w strukturze włosa produkcję kerato-protein, dzięki czemu włosy są lśniące, nawilżone i doskonale wygładzone.

W opisach niektórych prostownic możemy znaleźć informacje o „pływających płytkach”. Jest to ważne gdyż dzięki temu pod naciskiem uginają się, dostosowują do siebie i wypełniają przestrzeń, rozprowadzając równomiernie temperaturę.

Większość prostownic dostępnych na rynku posiada regulację temperatury. Górny poziom to zazwyczaj 220 stopni, a minimalny to 120 stopni. Dzięki temu mamy możliwość dostosować odpowiednią temperaturę do kondycji naszych włosów i stylizacji jaką chcemy uzyskać. W zależności od produktu regulację możemy zmieniać osobnym guzikiem, pokrętłem lub na cyfrowym wyświetlaczu, z dodatkową lampką kontrolną.

Dodatkową zaletą dobrej prostownicy jest zaokrąglone wykończenie płytek z obu stron. Dzięki temu możemy zakręcić bujne loki albo delikatne fale.

Prostownice mogą posiadać także osobne zbiorniki na wodę które wytwarzają parę. Jest ona bezpieczna dla włosów i wpływa kojąco na strukturę.

Wszystkie prostownice dostępne w naszym sklepie emilio.pl sprzedawane są w oryginalnym opakowaniu producenta, podlegają rocznej gwarancji liczonej od dnia zakupu.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Filtruj według
Cena
70 449
Producenci
Wyświetlacz LCD
więcej... mniej
Jonizacja
więcej... mniej
Szerokość płytek
więcej... mniej
Technologia
więcej... mniej
Długość płytek
więcej... mniej
Regulacja temperatury
więcej... mniej
Produkt dodany do listy

Używamy plików cookies i innych technologii w celu personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie.