Produkty techniczne

Dostępne na rynku farby do koloryzacji, rozjaśniacze i zawierają w swoim składzie różnego rodzaju dodatkowe składniki, które mają za zadanie chronić i zabezpieczać nasze włosy. Niemniej jednak wszelkie procesy chemiczne na które narażamy nasze włosy uszkadzają je w mniejszym bądź większym stopniu. Możemy stosować dodatkową ochronę już podczas zabiegów, czyniąc ją bardziej bezpieczną i mniej inwazyjną. Do tego najlepszym wyborem będą produkty dodawane bezpośrednio do mieszanki farby lub rozjaśniacza.

W ofercie emilio.pl są to produkty w postaci olejków, kropelek, proszków lub ampułek. Użycie ich zabezpieczy nie tylko włosy ale i skórę głowy, zapobiegnie podrażnieniom, złagodzi pieczenie i swędzenie. W zależności od wyboru produktu przyspieszy również proces koloryzacji lub rozjaśniania. Produkty techniczne w naszej ofercie są tylko od profesjonalnych i cenionych na rynku producentów Powertools, Alfaparf, Morfose, Yellow czy Allwaves i wiele innych.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Produkt dodany do listy

Używamy plików cookies i innych technologii w celu personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie.